Sari la conținut
Mihaita101

[Reclamatie] Killer

Recommended Posts

1. Nick: Mihăiță
  2. Nick-ul celui reclamat : Killer
  3. Data si ora : 03.11.2018 / 12:15
  4. Dovezi [obligatoriu, fara dovezi TXT] : Nu am dovezi. Ma jucam pe server , mi sa parut ca cineva joaca suspect si am anuntat adminul.. prima data pe demeze care facea misto si mi-a dat gag apoi pe killer. 
  5. El m-a sfatuit sa folosesc comanda !calladmin... Am folosit-o 1 data , de 2 ori. Nu s-a intamplat nimic. Nimeni nu se uita pe respectivul , ci helperi de pe server se jucau. 
  6. Am anuntat si pe u@ , nimic. Am inceput sa ii scriu in chat lui killer si mi-a zis sa incetez.  Eu vazand ca nu se ocupa nimeni .. m-am enervat si am injurat, fapt pentru care am primit gag. Bun !
  7. Am primit gag ca am injurat , dar ca am anuntat un posibil codat pe u@ si !calladmin nu a vazut nimeni , doar ca am injurat. 
  8. Am continuat sa scriu pe chat, am scris 3-4 randuri , poate spam sa se uite si ca nimeni nu face nimic. Mi-a dat inca 1 gag, apoi a zis ca vb cu diablo si mi-a dat kick. 
  9. Am intrat si l-am intrebat motivul, imi zice spam chat admin... pai da, daca eu anunt si nu se uita nimeni si tu imi spui ca ai !calladmin pentru posibili codatii , eu ce sa inteleg ? Ca exista dar nimeni nu se uita ?
  10. Am primit instant gag, ca sa nu il mai deranjez, sa poata juca linistit. 
  11. Acum intrebare mea este .. daca sunt helperi pe server, care iti zic sa anunti pe !calladmin sau u@ posibili codatii .. atunci de ce nu se uita nimeni si cand vrei sa iti spui off-ul primesti gag in scarba sau poate kick/ban.
  12. Nu mi se pare ok ,dar daca asa functioneaza treaba , atunci ar trebui sa nu mai anuntam si sa jucam linistiti.. ca admini sa nu fie deranjati.
  13. In fine, sper sa se ia in considerare aceste cuvinte, pentru ca trebuie sa te comporti altfel cu playerii ,fiind admin. Trebuie sa verifici posibili codatii si sa menti ordinea si disciplina pe server.
  14. Ma repet, am injurat ..dar datorita faptului ca nimeni nu facea nimic, desi si altii playeri ziceau ca acel player este suspect.
  15. Mi-am luat injurii de la playeri , mi-au zis sa nu mai sufar ! Eu nu sufar, imi spun doar off-ul , fiind ca anumiti admini nu isi fac treaba cum trebuie.
  16. Alte mentiuni :  Am spus totul mai sus, o zi placuta in continuare.

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Reclamatia nu poate fi luata in considerare din moment ce tu nu ai o dovada SS, scrie clar si in modelul de postare.

Iar legat de problema ta, chat adminul nu se foloseste pentru a raporta codatii, exista comanda !calladmin, din moment ce ai folosit comanda, reportul este dus direct catre serverul discord cat si in atentia adminiilor online de pe server. iar daca in cazul asta nu sa luat masuri, ai fi putut intreba nu insista

Partajează acest post

Link spre post

Ce dovezi ?  Ca nici nu mi-a raspuns la cat l-am intrebat.

A zis sa folosesc !calladmin ,dar nimeni nu a rezolvat nimic. :)))

Am intrebat de m-am saturat, a zis ca imi da ban. Mi-a dat gag, pentru ca am vrut sa il intreb ceva.

Am vrut sa il intreb cum se procedeaza daca pe !calladmin nu se uita nimeni.  Mi-a dat gag, apoi kick si ma ameninta cu ban. 

De ce ? Ca am anuntat un posibil codat pe u@ si calladmin , niciuna nu a fost luata in considerare. Normal ca nu este ok cand cineva sta si se joaca, fiind admin si tu anunti de te saturi dar nu ia nimeni masuri.

Nu am avut la ce sa fac ss ca nu a zis nimic, doar mi-a zis pe voice chat ca imi da ban.

In fine, daca nu se rezolva asemenea probleme , eu nu stiu ce sa mai zic. Asa se pierd playeri , oameni carora le place sa joace pe server.. din cauza ca admini prefera sa stea sa se joace, decat sa verifice ( tin sa mentionez ca uni , nu toti ).

In fine, astept sa raspunda domnul Killer si apoi astept decizia.

Partajează acest post

Link spre post

Aveai la dispozitie f12 , cu care puteai sa faci un screen . Nu e prima oara cand te vad ca "iti spui off-ul" aiurea ( suferinte, injurii)  +folosesti chatul adminilor aiurea 

Partajează acest post

Link spre post
Acum 50 minute, Mihaita101 a spus:

Ce dovezi ?  Ca nici nu mi-a raspuns la cat l-am intrebat.

A zis sa folosesc !calladmin ,dar nimeni nu a rezolvat nimic. :)))

Am intrebat de m-am saturat, a zis ca imi da ban. Mi-a dat gag, pentru ca am vrut sa il intreb ceva.

Am vrut sa il intreb cum se procedeaza daca pe !calladmin nu se uita nimeni.  Mi-a dat gag, apoi kick si ma ameninta cu ban. 

De ce ? Ca am anuntat un posibil codat pe u@ si calladmin , niciuna nu a fost luata in considerare. Normal ca nu este ok cand cineva sta si se joaca, fiind admin si tu anunti de te saturi dar nu ia nimeni masuri.

Nu am avut la ce sa fac ss ca nu a zis nimic, doar mi-a zis pe voice chat ca imi da ban.

In fine, daca nu se rezolva asemenea probleme , eu nu stiu ce sa mai zic. Asa se pierd playeri , oameni carora le place sa joace pe server.. din cauza ca admini prefera sa stea sa se joace, decat sa verifice ( tin sa mentionez ca uni , nu toti ).

In fine, astept sa raspunda domnul Killer si apoi astept decizia.

Ca helper nu poate da ban si trebuie sa astepte sa intre un alt admin. Asta a si facut https://lunetistii.ro/forum/uploads/monthly_2018_11/image.png.fbe568a20fa92f504479ca1e214b8764.pnghttps://lunetistii.ro/forum/uploads/monthly_2018_11/image.png.e1065f87b2ee0f26e5bb1c08f0c4cc8b.png

Dar daca tu toti insisti pe u@ si !calladmin asta meriti.

Si spam la !calladmin se pedepseste cu ban! https://lunetistii.ro/forum/uploads/monthly_2018_11/image.thumb.png.82f2ef359457f121d2647be289adb4da.png

image.png

image.png

image.png

Partajează acest post

Link spre post

Data viitoare nu mai spama !calladmin sau u@ si ai rabdare pentru ca sigur o sa intre cineva sa se uite.

Partajează acest post

Link spre post

topicclosedh.png

Daca consideri ca topicul tau a fost inchis pe nedrept poti contacta un Moderator Global / Administrator pentru redeschiderea acestuia.

Partajează acest post

Link spre post
Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Conținut similar

• De Mihaita101
      Nick: Mihaita Nick-ul celui reclamat : Keed Data si ora : 29.12.2018 / 14:00 Dovezi [obligatoriu, fara dovezi TXT] :  https://imgur.com/a/bLgP31Q Alte mentiuni : Jucam linistit, era prima runda pe mirage. Eram eu versus mai multi playeri de la ct.  Cineva de la tero, a dat grenada si m-a omorat. Eu i-am zis in gluma , ai dat he , ti-a fost frica pe pistol coi?  La care Domnul Keed imi zice " Mihaita incearca sa te abtii" .De la ce ? De la a vorbi sau a face o gluma ? :)) I-am zis sa se calmeaze, fiindca nu am zis ceva care sa deranjeze pe cineva, iar atunci cand are dreptate ,are. Pentru asta am primit gag, am vrut sa scriu mai multe, dar nu am putut. Imediat au inceput si domnul Squeeezey si  Kingstone sa comenteze , sa tac din gura, etc. Mr Kingstone imi spune , fa reclamatie, cine ti-o aproba si cine tine cu mine :))) Nu este vorba despre asta, Mrs. Kingstone, este vorba ca de fiecare data cand zic ceva iau ban aiurea, daca zic bag pla gag, daca zic ceva orice ,gag. Dar in schimb daca anunt un codat sau posibil codat pe u@ se uita tata. Eu zic sa nu mai dati gag aiurea, tin sa precizez ca atunci cand merit , merit dar acum am primit aiurea. Astept un raspuns, o zi buna.  App , am si demo daca trebuie.
    • De Blk
      Nick:Blk Nick-ul celui reclamat :Genesis Data si ora : 11/9/2018 19:00 Dovezi [obligatoriu, fara dovezi TXT] :Nu am ce dovada sa dau am primit un ban de la el pentru hack.As dorii sa primesc unban si de asemenea demo pentru ban.A mai dat un ban inaintea mea.As dorii sa primeasca remove. Alte mentiuni :Daca este posibil vreau demo pe banul meu si pe banul baiatului dinaintea mea  
    • De Filmeonline
      * Nume film : Killer Elite – Infruntarea (2011) Filme online subtitrate
      * Durata : 2 ore
      * Gen : Actiune Crima Thriller
      * Scurta descriere : Killer Elite – Infruntarea (2011) Filme online subtitrate la o calitate superioara HD incepe cu trei fosti membri ai fortelor speciale care sunt angajati de un seic arab pentru a ucide trei membri ai SAS (British Special Air Service) , responsabili de moartea a trei dintre copiii sai in timpul revoltelor din Oman cu zece ani mai devreme . Doi dintre ei accepta locuri de munca pentru bani , dar al treilea (Jason Statham) face totul pentru a salva viata unui prieten .
      * Link : http://cinemasfera.com/killer-elite-infruntarea-2011-filme-online-subtitrate/
      * Trailer : https://youtu.be/_-Z6gp1_1aI
      * Parere/Review: Un film foarte bun .
      * Il recomanzi sau nu?: Normal , de aceea il postez .
      * Alte precizari?: Un film ce cuprinde mai multe genuri artistice , sper sa va placa .
    • De KQs.
      Numele tau : KQs Emblema
      Adminul reclamat[Scrieti nickul adminului repectiv]: PuNcT.
      Data / Ora :  22/09/2017 / 18:10
      Motiv : Ban aiurea, as vrea sa vad si eu dovada pe care tu mi-ai dat ban.
      Dovada :  https://imgur.com/wPGT6Wq
      Alte specificatii : Daca nimeresc un cap nu inseamna ca e cod boss, astept demo sau printuri ceva cum ca imi sare tinta sau ce mai zici tu.
    • De DrLee
      Numele tau : DrLee
      Adminul reclamat[Scrieti nickul adminului repectiv]: Daniel
      Data / Ora : 27.07.2017 & 12:29
      Motiv : Ban la tot serverul 
      Dovada : 

Alte specificatii : Nu stiu cum a luat baiatul asta admin , nu-i dau 12 ani , in rest astept sa-si primeasca pedeapsa ( remove)
      Ps: unban va rog ..
  • Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.

Important Information

Prin folosirea acestui site, sunteți de acord cu Termeni de Utilizare.