Jump to content

Recommended Posts

• Nick-ul dvs.:Scremusca
  • Nick-ul adminului:L1ttle
  • STEAM ID:STEAM_1:0:462661854
  • STEAM ON/OFF:ON
  • Ora/Data:23:50
  • Motivul pentru care ati fost banat:Aparent tot tacamul
  • Dovada:As vrea si eu un demo postat aici si sa fie ceva clar
Edited by Scremusca (see edit history)

Link demo

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

Pro ban, am fost si eu spec/online pe tine. 😛

Edited by Dmz. (see edit history)

As solicita sa va uitati cu seriozitate la demo nu doar sa ziceti Pro ban fara sa va uitati la el.

Si daca nu se supara domnul L1ttle sa imi zica  minutele in care s.au vazut "codurile"  mele,exact ca la un Overwatch!Daca nu ai probe suficiente nu ii dai ban la om pe degeaba.

Astept...

dupa mine n-are absolut nimic m-am uitat de 2 ori si nu vad absolut nimic .. totusi l1ttle in runda 7-8 tinta tia facut urat tare :)) parerea mea

Revin cu edit cand ajung acasa.

EDIT: 

Hidden Content

Hidden Content

Ai 2 demouri, primul cred ca este acelasi cu Demeze. In fine lasand asta la o parte. In al doilea demo, backtrackul ala pe care nu stii sa-l folosesti se vede clar cand faci killul acela cu prefire in casa la pixel peek pe care nici in momentul de fata nu stiu cum l-ai facut "legit" vorbind.

Pentru silent aim nu-ti dadeam fiindca am zis sa opresc demo-ul in prima runda de la tero. Am oprit in a 2-a. Te-ai dus banana l-ai vazut pe om in foc(repet nu stiu cum faci asta) si cu tinta pe corp tu dai cap? Las-o moarta.

Sa nu mai zic ca te invinovatesti singur : 

Hidden Content

// Eu unul asta deduc din "hotul neprins negustor cinstit" 

Astept si alti admini cu putina experienta *tuse* sa se uite peste demo-uri.

Edited by Little (see edit history)

𝙀 𝙫𝙤𝙧𝙗𝙖 𝙙𝙤𝙖𝙧 𝙙𝙚 𝙗𝙖𝙣𝙞 𝙙𝙤𝙖𝙧 𝙙𝙚 𝙛𝙪𝙣 𝙙𝙤𝙖𝙧 𝙙𝙚 𝙢𝙞𝙣𝙚

🙂 nu vreau sa te jignesc la intelegerea proverbului "hotul neprins negustor cinstit"...Asta inseamna ca atat timp cat nu sunt "prins" cu coduri(daca am )nu ai de ce sa ma faci codat 🙂

2.tu vorbesti  in nestiinta de cauza .Backtrack.ul ala este legit de la cei de la  cs go,poate nu stii cum e unul de la cheat...

3.TU ai zis doar dintr.o faza in care "a intrat glontul in cap dar tinta nu era fix pe cap" ca am aim .Cum am mai zis daca faci un overwatch nu ai vrea sa banezi un om care chiar e curat,si daca nu ai probe suficiente asta e nu il acuzi de nimic,dar aici tu poti sa ma spectatezi de mai multe ori pana strangi probele suficinte(in caz ca am)

Asta este, dupa parerea mea,o frustrare din partea ta si nu poti accepta ca cineva e mai bun ca tine (asta cred eu )

• Si cum ai zis si tu,Littl , astept si alti admini cu experienta in cs sa se uite peste demo-uri

Boss nu ma invata pe mine cs ca esti un neauzit cu coduri care nici macar o licenta de csgo nu poate sa-si cumpere.

Frustrat pe cine?:)))))))) Pe tine? Te izbesc de toti peretii pe ce harti vrei. Mai vii si cu arogante de genul "nu stii ce este rage-ul" cand erai pe server, de parca eu am trait in pesteri.

Nu mai dau alte reply-uri ca nu isi au rostul. Il astept pe Diablo cu decizia.

𝙀 𝙫𝙤𝙧𝙗𝙖 𝙙𝙤𝙖𝙧 𝙙𝙚 𝙗𝙖𝙣𝙞 𝙙𝙤𝙖𝙧 𝙙𝙚 𝙛𝙪𝙣 𝙙𝙤𝙖𝙧 𝙙𝙚 𝙢𝙞𝙣𝙚

Banul Ramane! - Dovezi destul de clare.

Crede ma ca Little are destula experienta in cat sa isi dea seama ce ai si ce nu.

Plus ca e prea obvious.

Si parca am mai auzit de tine "scremusca" dar acel "scremusca" avea cs cumparat;)

rainbow.gif76561198159215852.pngrainbow.gif                                            

topicclosedh.png

Daca consideri ca topicul tau a fost inchis pe nedrept poti contacta un Moderator Global / Administrator pentru redeschiderea acestuia.

rainbow.gif76561198159215852.pngrainbow.gif                                            

Guest
This topic is now closed to further replies.

• Similar Content

• By plajerik90
      Nick-ul dvs.:Everybody Knows Nick-ul adminului:BGD STEAM ID:STEAM_1:0:479700689 STEAM ON/OFF: Ora/Data:21-Apr-2019 04:25pm Motivul pentru care ati fost banat:wh Dovada:
    • By Pufox697
      Nick-ul dvs.:Pufox Nick-ul adminului:Codrut STEAM ID: Hidden Content
      Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. STEAM ON/OFF:ON Ora/Data:21-Apr-2019 03:18pm Motivul pentru care ati fost banat:wall Dovada:Nu am jucat niciodata cu wall sau alte external si nici nu o sa joc , acest ban a fost dat pur si simplu amator , salut !
    • By plajerik90
      Nick-ul dvs.:plajerik90 Nick-ul adminului:codrut STEAM ID:STEAM_1:1:459066832 STEAM ON/OFF: Ora/Data:18-Apr-2019 06:10pm Motivul pentru care ati fost banat:oldban Dovada:
    • By k3m0sab3
      Nick-ul dvs.:KE-MO-SA-BE Nick-ul adminului:nu stiu STEAM ID:STEAM_1:0:455660186 STEAM ON/OFF:ON Ora/Data:18:15/17-04-2019 Motivul pentru care ati fost banat: nu stiu , e adminu' incapabil sa diferentieze player normal de hacker Dovada: Disconnect: You have been banned by this server, check https://www.lunetistii.ro/csgo/ for more info.
      Disconnect: You have been banned by this server, check https://www.lunetistii.ro/csgo/ for more info.
    • By Alexandru290
      Nick-ul dvs.: Alevandru290 Nick-ul adminului: Kingfish cred STEAM ID: STEAM_1:0:185629575 STEAM ON/OFF:  ON Ora/Data: 13-04-2019 21:25 Motivul pentru care ati fost banat: am fost banat din greseala deoarece era un codat cu noi im meci si poate in loc sa apese butonul pe care era numele lui langa era al meu si a dat pe al meu din greseala
  • Recently Browsing   0 members

• Create New...

Important Information

By using this site, you agree to our Terms of Use.