Sqpx

Model Cerere Avatar/Semnatura/Cover

1 post în acest topic

• Numele Principal
  • Numele secundar (Obligatoriu Lunetistii.ro) ex: server.lunetistii.ro
  • Tip lucrare: Avatar/semnatura/Cover
  • Stock dorit:
  • Alte precizari:

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri
Awards

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.

• Conținut similar

• De TapZ
      Nick :TapZ Vârstă :Am varsta de 17 ani. Ore jucate [ Poza cu „!ore” de pe server ] : Hidden Content
      Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. Ai citit regulamentul?:2+2=4 #CSGO.Lunetistii.RO De ce doresti acest grad?:Deoarece am mai fost in staff si m-am decis sa revin inapoi, pentru ajutorul necesar. Cu ce crezi ca ne poti ajuta?:Cu tot ce este posibil, sa scapati de jucatorii ce detin coduri, popularizarea server-ului si testarea noilor update-uri care se vor adauga pe parcursul timpului pe server.   Steam [ Link Profil (Click dreapta pe profilul tău — Copy Page URL) : Hidden Content
      Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. Steam ID-ul tau (tasteaza 'status' in consola cand esti pe un server):STEAM_1:1:179620199 19:22 48 0 active 80000 Alte mentiuni: Lupiii baaaaaa!!! :)
    • De BGD
      Nick :Dracu' BGD
      Vârstă :14 ani
      Ore jucate [ Poza cu „!ore” de pe server ] : Hidden Content
      Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
      Ai citit regulamentul?:Da 20-10=2 #CSGO.LUNETISTII.RO
      De ce doresti acest grad?: As dori acest grad deoarece  vreau sa ajut cu cat imi sta in putina serverul
      Cu ce crezi ca ne poti ajuta?:  Pot da ban anumitor playeri pentru 30 min depinde de motiv pot da gag pentru voice chat abuz etc.
      Steam [ Link Profil (Click dreapta pe profilul tău — Copy Page URL) :STEAM_1:0:443078532
      Steam ID-ul tau (tasteaza 'status' in consola cand esti pe un server):
      Hidden Content
      Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. Alte mentiuni :Nu am❤️
    • De HeFaIsToss
      Nick :HeFaaIsToss#69 Vârstă :14 Ore jucate [ Poza cu „!ore” de pe server ] : Hidden Content
      Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.  87h 35 m Ai citit regulamentul?: 20-5=5 #CSGO.Lunetistii.RO De ce doresti acest grad?: Pentru ca joc cam 3-4 h pe zi si de multe ori nu sunt admini pe server si sunt codati oameni care injura si fac troll, vreau sa nu mai fie atatia oameni care fac troll si hackeri. Cu ce crezi ca ne poti ajuta?:  Sa fie un limbaj decent pe sv fara codati si oameni care fac troll. Steam [ Link Profil (Click dreapta pe profilul tău — Copy Page URL) : Hidden Content
      Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. Steam ID-ul tau (tasteaza 'status' in consola cand esti pe un server):STEAM_1:0:484087978 Alte mentiuni :-
    • De KinGFish
      Nick : KinGFiSH (KF) Vârstă :15 Ani Ore jucate [ Poza cu „!ore” de pe server ] : Hidden Content
      Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. Ai citit regulamentul?: 15-5 = 5 #CSGO.Lunetistii.RO De ce doresti acest grad?: Doresc acest grad pentru a ajuta server-ul , sa nu fie codati si ca jucatorii sa aiba un limbaj adecvat Cu ce crezi ca ne poti ajuta?:  Va pot ajuta prin : sanctionarea celor care au un limbaj neadecvat si cu codatii Steam [ Link Profil (Click dreapta pe profilul tău — Copy Page URL) : Hidden Content
      Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. Steam ID-ul tau (tasteaza 'status' in consola cand esti pe un server): STEAM_0:0:201633792 Alte mentiuni : Fata de cererea trecute de acum o saptamana , am mai facut ore indeajuns pentru a obtine gradul ❤️
    • De morata923
      Varsta 25 ore jucate pe server 200h . Joc undeva la 4 ore pe zii ....
  • Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.