Little

[Propunere]Plugin de awp

10 postări în acest topic

Stiu ca este un plugin cu 33% awp pentru fiecare echipa si ar fi misto daca s-ar baga fiindca deja e bataie de joc, din 11 playeri la o echipa 8 sa aiba awp? Inteleg 2,3 dar nu 8 ca nu poti sa intri in niciun site..

Scriu acest post pentru CSGO.LUNETISTII.RO

Astept pro/contra ! Salut

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Sa rad sau sa plang... habar nu am :))) 

Partajează acest post

Link spre post

Sa plangi😢

Partajează acest post

Link spre post

Dupa parerea mea . Ai contra  din 2 motive :

1. Aici se fac propunerile pentru forum nu pentru servere , cele pt server se fac la sectiunea lor. scrie acolo "Comunitate"

2. E server public , asta ar fi incorect din punct de vedere al jocului fata de playerii care nu pot lua . 

Cred ca se poate da T/C.

Partajează acest post

Link spre post

Sunt de aceeasi parere ca a lui little . Ma duc mid pe mirage vad 6 jungle, 2 conector si 1 short cu AWP.... Asta e bataie de joc 

Partajează acest post

Link spre post

Nu cred ca am vreun drept sa-mi dau cu parerea ,dar am sa fiu scur ,inteleg si stiu cum e trb cu awp irile ,dar daca el ca fondator ar face trb asta + anti rush ,playerii s-ar injumatati ,este public ,nu e war,5vs5,2vs2 ,este doar o parere subiectiva

Partajează acest post

Link spre post
Awards

bine bine sa vad maine ce pot face!

Partajează acest post

Link spre post

Da dar faza e ca sunt si multi cu vip care isi cumpara awp runda de runda. Si foarte multi care nu au vip tot awp cumpara, am observat si eu asta ca apare in chat la vip cate awp uri sunt la ambele echipe si era runda de runda 7-8 awp uri minim la t si ct

Partajează acest post

Link spre post

topicclosedh.png

Daca consideri ca topicul tau a fost inchis pe nedrept poti contacta un Moderator Global / Administrator pentru redeschiderea acestuia.

Partajează acest post

Link spre post

V-am bagat ba sa nu mai plangeti

Partajează acest post

Link spre post

Vizitator
Acest topic este acum închis pentru alte răspunsuri.