Mr.BoombastiC™

Cerere Avatar

4 postări în acest topic

• Numele Principal : Mr.BoombastiC

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
  • Numele secundar (Obligatoriu Lunetistii.ro) :go.lunetistii.ro
  • Tip lucrare: Avatar
  • Stock dorit: Alienware
  • Alte precizari:Uimestema !

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

@Mr.BoombastiC™ nu ar fi mai bine sa lasi tu un link de la o poza pe care o vrei, pentru ca eu am cautat Alienware dar mi-a dat pc-uri.

Partajează acest post

Link spre post
27 minutes ago, Silviu said:

@Mr.BoombastiC™ nu ar fi mai bine sa lasi tu un link de la o poza pe care o vrei, pentru ca eu am cautat Alienware dar mi-a dat pc-uri.

Uite aici ---> 160.jpg

Nu trebuie sa fie neaparat asta , ceva de genul 🙂 

Editat de Mr.BoombastiC™ (vezi istoric editare)

Partajează acest post

Link spre post

Nu am idei de avatare, daca pe viitor o sa mai vrei sa pui si poza si o sa ma revansez =)))

Hidden Content

Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.

IkXTDPR.png

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Conținut similar

• De diamondsroberto
      Nick-ul dvs.:Robertomafia
      Nick-ul adminului: cand am primit ban nu scria nimic legat de numele lui si motivul
      STEAM ID: STEAM_0:0:462656971
      STEAM ON/OFF: on
      Ora/Data: in jur de 12
       Motivul pentru care ati fost banat; nu stiu , hack in niciun caz , pot sa fac orice demonstratie Dovada:
    • De diamondsroberto
      Nick-ul dvs.: Robertomafia Nick-ul adminului: cand am primit ban nu scria nimic legat de numele lui si motivul  STEAM ID: STEAM_0:0:462656971 STEAM ON/OFF: on Ora/Data: in jur de 16 :40 Motivul pentru care ati fost banat; nu stiu , hack in niciun caz , pot sa fac orice demonstratie  Dovada: 
    • De BGD
      Nick :BGD#69
      Vârstă :14 ani
      Ore jucate [ Poza cu „!ore” de pe server ] :
      Hidden Content
      Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. Ai citit regulamentul?:Da 20-10=2 #CSGO.LUNETISTII.RO
      De ce doresti acest grad?: As dori acest grad deoarece  vreau sa ajut cu cat imi sta in putina serverul
      Cu ce crezi ca ne poti ajuta?:  Pot da ban anumitor playeri pentru 30 min depinde de motiv pot da gag pentru voice chat abuz etc.
      Steam [ Link Profil (Click dreapta pe profilul tău — Copy Page URL) :
      Hidden Content
      Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. Steam ID-ul tau (tasteaza 'status' in consola cand esti pe un server)STEAM_1:0:443078532
      Alte mentiuni :Nu am❤️
    • De Don_Diablo
      Cerere Ban
      --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Request Ban

• De ȺnđɍɇɨFŦW ȻSǤØ.ŁᵾNɆŦSŦƗƗ.ɌØ
      Nick :Andrei AK-u Romaniei Vârstă :20 Ore jucate [ Poza cu „!ore” de pe server ] : Hidden Content
      Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. Ai citit regulamentul?: Da 19-12=1 #CsGo.Lunetistii.Ro De ce doresti acest grad?: Doresc sa ajut serverul pentru a evolua si pentru a prinde codatii. Cu ce crezi ca ne poti ajuta?  Va pot ajuta prin banarea playeriilor pe o durata de 30 de minute pe diferite motive, voi da mute, voi ajuta playerii noi pe server. Steam [ Link Profil (Click dreapta pe profilul tău — Copy Page URL) : Hidden Content
      Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. Steam ID-ul tau (tasteaza 'status' in consola cand esti pe un server): STEAM_0:0:462024093 Alte mentiuni :Multumesc pentru sansa acordata din nou ! PwP    
  • Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.