1. Don_Diablo

Don_Diablo

• Conținut similar

• De ȺnđɍɇɨFŦW ȻSǤØ.ŁᵾNɆŦSŦƗƗ.ɌØ
      Nick :Andrei AK-u Romaniei Vârstă :20 Ore jucate [ Poza cu „!ore” de pe server ] : Hidden Content
      Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. Ai citit regulamentul?: Da 19-12=1 #CsGo.Lunetistii.Ro De ce doresti acest grad?: Doresc sa ajut serverul pentru a evolua si pentru a prinde codatii. Cu ce crezi ca ne poti ajuta?  Va pot ajuta prin banarea playeriilor pe o durata de 30 de minute pe diferite motive, voi da mute, voi ajuta playerii noi pe server. Steam [ Link Profil (Click dreapta pe profilul tău — Copy Page URL) : Hidden Content
      Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. Steam ID-ul tau (tasteaza 'status' in consola cand esti pe un server): STEAM_0:0:462024093 Alte mentiuni :Multumesc pentru sansa acordata din nou ! PwP    
    • De PereZ
      Nick : PereZ
      Steam id :  STEAM_1:0:198686871
      Motiv : Multihack
      Dovada (Obligatoriu) :   Hidden Content
      Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
      https://www.lunetistii.ro/csgo/index.php?p=banlist&advSearch=PereZ&advType=name
    • De AndreasR
      Hidden Content
      Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
    • De rogue_v2
      Nick : Rogue_V2 Vârstă : 15 Ore jucate [ Poza cu „!ore” de pe server ] : Hidden Content
      Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. Ai citit regulamentul?: desigur ! 100-54 = 3 #CSGO.LUNETISTI.RO De ce doresti acest grad?: Pentru a ajuta de scaparea copilor care fac abuz la microfon exemplu azi la 6 era un copil care tot tipa ca vrea ct si ca doneaza vip ..... etc si nu era admin on... Cu ce crezi ca ne poti ajuta?: Sa scapam de codati , sa facem o comunitate cat mai mare .....   Steam [ Link Profil (Click dreapta pe profilul tău — Copy Page URL) : Hidden Content
      Give reaction or reply to this topic to see the hidden content. cont nou de steam , daca e nevoie de vechiul cont cu 256 ore sunt dispus sa-l dau la cererea unui admin .... Steam ID-ul tau (tasteaza 'status' in consola cand esti pe un server):"Rogue_v2" STEAM_1:0:463647357 00:35 82 0 Alte mentiuni :Privind problema cu orele stiu ca minimul este "60" dar am avut in trecut un cont cu numele Rogue acolo aveam in jur de 63 de ore , dar am luat ban ca am incercat sa dau flood la un sv si am ban 256 de zile 😞 Astept orice fel de intrebari ... Enjoy !
    • De Mario1
      Nick-TSM_Nush Mario GO.LU
      Varsta-12 ani
      Ore-https://steamuserimages-a.akamaihd.net/ugc/959733232055032788/29106DA8DFE454B59C4E0412333CD9D29B288AE8/
      Da l-am citit
      M-am saturat de hackeri de pe server si oameni care spameaza sunete pe chat
      Incec sa scap de acesti playeri
      Steam-https://steamcommunity.com/profiles/76561198876261222/
      Steam Id-ul-TSM_Nush Mario GO.LU" STEAM_1:0:457997747 00:37 36 0 active 80000
      Imi pace serverul la nebunie 
  • Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.