CrYpT0n

[Propunere] Radio

5 postări în acest topic

Propun adaugarea unui radio care dupa parerea mea ar da o nota de autenticitate comunitatii deoarece nu am vazut nicaieri asa ceva si banuiesc , ca ar exista un asemenea plugin . Acest radio sa fie controlat de moderatori/super mod etc. cand se poate   , iar cand nu e nimeni sa ruleze automat ProFm RadioFm RadioZu ... iar fiecare player sa poata pune pe pauza radio-ul pentru sine daca nu vrea sa l auda in acea clipa iar cei care vor sa asculte, sa asculte linistiti  si de asemenea sa se poata propune melodii iar daca este cineva la acel moment pe radio avand grija de el sa poata folosi si propunerile.  ( Muzica usoara , fara dedicatii de manele si rock /populara mai stiu eu ce pentru a nu iesi discutii certuri si altele , doar muzica simpla ce se asculta la radio)

Astept pareri :) 

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

Eu am avut comunitate veche cu @Sqpx și am avut propriul nostru radio dar nu prea ne ajuta cu nimic, adică erau 2-3 care ascultau, bine, aveam și server de SA:MP populat și se ascultau acolo doar pentru dedicații. 

Ar fi o ideie proastă din perspectiva mea.

Partajează acest post

Link spre post

Eu zic ca daca ar exista asa ceva pe server ar fi un haos total ... o sa fie abuzuri de microfon/muzica etc ...

Partajează acest post

Link spre post

Frate fiti atenti la ce se propune e jale cu voi pe cuvantul meu .... Nu e vorba de niciun server , e propunere pentru COMUNITATE , FORUM . Nu mai vorbiti ca sa faceti post-uri sau sa va aflati in treaba...

Partajează acest post

Link spre post

Irelevant , nu isi are rostul.. nimeni nu o sa intre pe FORUM ca sa asculte radio.. deaia avem YOUTUBE https://lunetistii.ro/forum/uploads/emoticons/1_grinning.png

Partajează acest post

Link spre post

Creează un cont sau autentifică-te pentru a adăuga comentariu

Trebuie să fi un membru pentru a putea lăsa un comentariu.

Creează un cont

Înregistrează-te pentru un nou cont în comunitatea nostră. Este simplu!

Înregistrează un nou cont

Autentificare

Ai deja un cont? Autentifică-te aici.

Autentifică-te acum

• Conținut similar

• De CrYpT0n
      Propun adaugarea gradului de Designer  intre Moderator si Detinator server  avand acces pe sectiunea de design si drept culoare sa aiba  Magenta secundar/inchis/fucsia  , propunere valabila pentru echipa de designeri ce se va forma.
    • De CrYpT0n
      Descriere:Adaugarea pluginului Awards. Fiecare membru care indeplineste unele conditii sa primeasca un Awards =Recompensa, cum ar fi "2 years of Lunetistii"(vechime) sau care castiga diverse concursuri sau activeaza in cadrul unor proiecte ale comunitatii . 
      Imagini :
    • Vizitator
      De Vizitator
      Propunerea ta: Doresc ca in urmatoarele categorii sa fie adaugate urmatoarele sub-forumuri
      Counter-Strike 1.6 - Tatuaje / Meniuri / Configs / Programs / Kits / Addons
      Counter-Strike Global Offensive -->> Addons / Scripts / Configs 
      Sa fie adaugat la categoria jocuri urmatoarele categorii + sub-forum-uri
      Minecraft -->> Tutoriale / Harti / Mod-uri / Skin-uri
      League Of Legends -->> Stiri / Discuții generale / Skin-uri / Abilități champions / Povestiri Champions / Campionul Spotlight
      • Cu ce crezi ca ar ajuta comunitatea: Popularitate , Membri noi
      • Detalii:  Poate o sa ziceti ca acest forum este creeat special pentru COUNTER-STRIKE 1.6 da am inteles , dar aceste categorii si sub-forumuri noi ne pot aduce popularitate , si noi membri , pentru ca multi membri cauta diferite Addons-uri , resurse , Mod-uri , Kit-uri , TUtoriale pe internet si pot da usor de forum-ul nostru

P.S: Imi asum raspunderea de a Modera si a avea grija de aceste Categorii - Sub-Forumuri
  • Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.