1 post în acest topic

Daca credeti ca am wall , inseamna ca sunteti prea slabi la jocul asta . cand ajung acasa adica la 8 , pot sa va fac orice demonstratie posibila ,1vs 1 ,orice , sa vedeti ca nu am wall , doar sunt bun , sau au fost niste lucky shot uri. Ganditi va de 2 ori inainte sa dati ban cuiva

Editat de diamondsroberto (vezi istoric editare)

Partajează acest post

Link spre post
Distribuie pe alte site-uri

• Conținut similar

• De BoSsU
      Nick-ul dvs.: BoSsU Nick-ul adminului: Nu stiu STEAM ID: STEAM_1:0:246237014 STEAM ON/OFF: On Ora/Data: 18:30 - 03-08-2019 Motivul pentru care ati fost banat: nu stiu Dovada:  Hidden Content
      Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.
    • De BoSsU
      Nick-ul dvs.:BoSsU Nick-ul adminului: Nu stiu STEAM ID:STEAM_1:0:246237014 STEAM ON/OFF:on Ora/Data:nustiu cand am fost banat  Motivul pentru care ati fost banat: nu stiu nu am mai intrat de mult si am vrut sa intru pe sv si imi zice ca am ban .. Dovada: Hidden Content
      Give reaction or reply to this topic to see the hidden content.  , daca am gresit cu ceva pot primi unban multumesc.
    • De k3m0sab3
      Nick-ul dvs.:KE-MO-SA-BE Nick-ul adminului:nu imi apare nicaieri STEAM ID:STEAM_1:0:455660186 STEAM ON/OFF:ON Ora/Data:9:00 PM  Motivul pentru care ati fost banat:nu il stiu , am primit ban fara sa mi se spuna ceva Dovada:Disconnect: You have been banned by this server, check https://www.lunetistii.ro/csgo/ for more info.
      Disconnect: You have been banned by this server, check https://www.lunetistii.ro/csgo/ for more info.
    • De Don_Diablo
      Cerere Ban
      --------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
      Request Ban

• De KoalaJoaca
      Nick-ul dvs.: zuhn Nick-ul adminului: Mihnea STEAM ID: STEAM_0:1:463143051 STEAM ON/OFF: on Ora/Data: 9:18  1/26/2019 Motivul pentru care ati fost banat:  multihack Dovada: 
  • Navigare recentă   0 membri

Nici un utilizator înregistrat nu vede această pagină.